Слони на Північному невдовзі "полетять"

2449 0

Ми у соцмережах:

Слони на Північному невдовзі

Перший в Україні мурал з технологією доповненої реальності незабаром з’явиться на рівненській багатоповерхівці на вулиці Євгена Коновальця, 7.

Автором ідеї є громадська організація Платформа взаємодій "Простір", а реалізовують проект за підтримки Українського культурного фонду. Загальна сума, яка передбачена на виконання робіт - понад 400 тис. гривень.

Мурал має назву "Літаюче місто". Авторами малюнку є творче об`єднання "Magic Art Group". Нині над ним працює троє художників, свою роботу вони планують закінчити вже до кінця цього тижня.

Керівник творчого об’єднання “Magic Art Group” Юрій Карась розповідає:

 На створення ескізу надихнули древні індійські легенди, які розповідають, що за часів цивілізації Лемурія слони мали крила і могли літати. Ми розвинули тему цих легенд і доповнили їх своїми вигадками. Так, на спинах слонів з’явилися подорожуючі міста, серед який є й Рівне.

Член ГО Платформа взаємодії “Простір“ Олександр Ковальчук зазначає, що особливістю цього муралу є те, що він складається з двох частин: перша – малюнок, який виконують художники, друга – цифрова візуалізація малюнка.

Зараз київські програмісти вже працюють над створенням додатку, який "оживлятиме" настінний малюнок.

Користувач зможе скачати цей додаток з AppStore або PlayМаркет. А при наведенні камери на мурал відтворюватиметься анімація. У додатку також буде меню з додатковою інформацією про авторів та картою інших муралів у Рівному.

Членкиня ГО Платформа взаємодії “Простір“ Надія Гладкевич розповіла, що з допомогою цього додатку "оживе" й мурал "Моє місто", що на стіні дев`ятиповерхівки на вул. Міцкевича, 9.

Також представники громадської організації анонсували, що невдовзі у Рівному, крім слонів та пташки, "полетить" ще якийсь малюнок.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також