Сльози юних футболістів

1558 0

Всеукраїнський фінал юнацького турніру на призи клубу «Шкіряний м’яч» протягом двох днів відбувався у Рівному на стадіоні «Авангард». Змагалися 13-річні юнаки з восьми областей. Подібну честь за 11 років існування турніру Рівненщина заслужила вперше. Одним з аргументів був вдалий виступ команди ЗОШ №26 торік у фіналі в Києві, де підопічні Юрія Кубишкіна здобули «бронзу». Звісно, що у рідних стінах наша команда прагнула покращити результат, і їй це вдалося.

Згідно з регламентом команди-учасниці були розподілені на дві підгрупи. До групи Б «пішов»минулорічний чемпіон, колектив школи села Зелений Гай, що в Чернівецькій області. Натомість друга (Вінниця), третя (Рівне), четверта (Каховка) та шоста (Володимир-Волинський) команди за підсумками минулорічного фіналу сформували групу А. Першого ігрового дня рівняни перемогли Каховку — 5:2, а також на останніх хвилинах врятувалися від поразки в грі з Володимиром-Волинським — 1:1. А ось вінничани двічі перемогли. Для того, щоб вийти до фіналу, господарям необхідно було вигравати у Вінниці, і вони зробили це — 3:0. В іншій групі без проблем усіх обіграв Зелений Гай. Чи то гра з вінничанами забрала забагато сил та емоцій, чи то суперник був занадто сильним, але фінал рівняни розпочали невдало. Представники єдиної сільської команди у фіналі були попереду — 2:0. Втім, підопічні Кубишкіна наприкінці першого тайму з пенальті рахунок скоротили, а наприкінці гри забили і другий гол — 2:2. Після першої серії післяматчевих пенальті рахунок був нічийним — 5:5, а ось вже у першій додатковій спробі Фортуна посміхнулася представникам Зеленого Гаю, які повторили минулорічний успіх. У рівнян срібні медалі, у вінничан — бронзові. Крім безпосередньо футбольних матчів у рамках турніру відбулися також конкурси на техніку. Удари на влучність та на дальність (47 м) виграли представники Вінниці. А ось у жонглюванні м’ячем не було рівних футболісту з Володимира-Волинського, який показав просто фантастичний результат — 357 набивань за дві хвилини.