Смик заспіває про війну

912 0

Ми у соцмережах:

Смик заспіває про війну

22 лютого у Рівному відбудеться творча зустріч з Олександром Смиком – українським поетом, бардом, композитором, драматургом, приурочена до Дня Героїв Небесної Сотні, і називатиметься "На війні як на війні..."

У піснях Олександра Смика, який тривалий час жив та працював у Рівному, багатотомна історія України, оспівана багаторічна боротьба за її незалежність; найрізноманітніша гама почуттів та відчуттів тонкої душі поета на події, що пережив український народ, які відбувалися на Майдані й нині відбуваються під час російсько-української війни на сході України.

Загалом, побачили світ близько 23 поетичних збірок та 25 музичних дисків Олесандра Смика. Серед останніх: «Франкенштейн у вишиванці» (2007), «Всеношна для душі» (2007), «В любові переможених немає» (2007), «Провінційна пані» (2008), «Червона смужка» (2008), «Неоголошена війна» (2008), «Галицький формат» (2009), «Відлуння криївки» (2010), «Вир» (2012), «Межа» (2013), «Порохи на сонці» (2015).

Також він є автором концептуальних розробок музичних фестивалів: «Тарас Бульба», «Вивих», «Повстанські ночі», «Лаба», «Золоте підпілля», «Зелений цвіт – цвіт надії», «Кобзарські сезони Волині», «Я там, де є благословення».

Олександр Смик - член національних спілок України: театральних діячів, кобзарів, журналістів, письменників та Всеукраїнської музичної спілки. Лауреат багатьох премій. Тепер працює  начальнико управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

Реєстрація на творчу зустріч із Олександром Смиком за цим  посиланням

Організатори заходу - Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти,
Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. 

Місце – актова зала Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (вул. Чорновола, 74). Початок – о 12-й годині.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також