Собчак влаштувала скандал у Грузії через гасло «Слава Україні»

1334 0

Ми у соцмережах:

Собчак влаштувала скандал у Грузії через гасло «Слава Україні»

Російська опозиціонерка і телеведуча Ксенія Собчак, яка нібито виступає проти війни, влаштувала скандал у Грузії через гасло «Слава Україні».

 Вона спробувала увійти до бару у Тбілісі, куди пускають лише тих громадян Росії, які проходять «візове анкетування».

Так, аби потрапити до закладу, кожен росіянин має погодитися з тим, що Путін – диктатор і окупант (захопив території Грузії і України), а також поставити галочку навпроти пункту «Слава Україні!».

Серед усіх пунктів Собчак особливо не сподобався саме цей, тому вона наполегливо доводила власнику ресторану, що «вони утискають людей за національною ознакою».

«Виділяти росіян як націю в окрему категорію – це правильно? Чи можна людей за національною ознакою кудись не пускати?» – заявила Собчак.

Ведуча обурилася, що в барі не змушують, наприклад, французів нічого заповнювати: «Тобто якщо француз, який підтримує Путіна, приходить до вашого бару – це нормально? Він нічого не підписує».

«Не має жодного сенсу порівнювати росіян і французів тут, у Грузії. Я говорю про людей у Росії. Ми всі знаємо, що Путін – це обраний лідер. І вже не знаю - справедливим був цей вибір чи ні, але це факт – велика частина росіян підтримує Путіна та його політику. Це факт. Тому він і президент... 20% Грузії окуповано Росією. 300 тисяч грузинів стали біженцями через російську політику. 300 тисяч! Кожен десятий грузин у своїй власній країні», – відповів власник закладу.

Після тривалої дискусії власник ресторану сказав, що вона однаково не змогла б потрапити до його закладу.

«У нас є пункт «Я ніколи не голосував за Путіна». А ми ж усі знаємо, що ви голосували. Навіть якщо ви там поставите галочку, це буде брехня», – підсумував він.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також