Соєвий соус: яким буває та з чого готують

427 0

Ми у соцмережах:

Соєвий соус: яким буває та з чого готують

Одним із додатків, які споживачі обирають до японських страв, є соєвий соус. Це традиційний азіатський продукт, який виготовляється з сої, солі та води, а іноді з зернової закваски. Особливого смаку він набуває в процесі ферментації. Якщо вирішили замовити суші, обов’язково спробуйте його в якості додатку.

Який смак у соєвого соусу? Він може бути солоним чи трохи кислуватим. Смак різниться в залежності від виду та марки продукту. Запах же дуже характерний. Він нагадує аромат сої, але дещо глибший та насиченіший.

Соєвий соус відрізняється за консистенцією, вмістом солі та ферментацією. Буває світлий або темний, має різну глибину кольору. Використовується він для підсолоджування чи підсолення різноманітних страв, включаючи м'ясо, рибу, овочі, локшину та інші. Це відмінний маринад. Його активно застосовують в кулінарії багатьох країн.

Соєвий соус: яким він буває

Розрізняють різні види соєвого соусу, які відрізнятися за кольором, смаком, консистенцією та ступенем ферментації. Вони можуть бути використані для різних страв та маринадів, залежно від смакових уподобань та харчових потреб. Ось деякі з найпоширеніших видів:

  • Світлий

Має світло-коричневе забарвлення і дуже ніжний смак, що вирізняє його серед інших видів. Він зазвичай містить більше солі та менше сої, що робить його менш насиченим, але більш солоним.

  • Темний

Має темно-коричневе забарвлення і більш насичений смак, оскільки проходить більш тривалу ферментацію. На відміну від попереднього виду, містить менше солі, але більше сої, що робить його більш ароматним.

  • Густий

Має більш густу консистенцію і зазвичай використовується для маринування м'яса або, як підлива для страв. Гарно тримається на їхній поверхні.

  • Без глютеїну

Його виготовляють без використання пшениці, тому такий соус відмінно підходить для людей з інтолерантністю до глютеїну.

  • З низьким вмістом натрію

Деякі виробники випускають соєвий соус з меншим вмістом солі для тих, хто обмежує себе в її споживанні.

Як виготовляють соєвий соус

Процес виготовлення соєвого соусу може змінюватися в залежності від рецептури та обладнання, але основні етапи зазвичай виглядають наступним чином:

  1. Підготовка сировини: Спочатку сою промивають та замочують у воді на декілька годин або навіть на ніч. Потім її проварюють та перетирають на пюре, щоб утворилося соєве молоко чи паста.
  2. Ферментація: Соєве молоко або пасту змішують з пшеничним борошном та додають сіль, а згодом і спеціальні ферменти, які роблять аромат і смак продукту більш насиченим. Процес ферментації може тривати кілька місяців.
  3. Очищення й фільтрування: Після завершення ферментації суміш фільтрують, щоб видалити будь-які залишки соломки чи інші частинки. Це робить соус чистішим та прозорішим.
  4. Пастеризація й охолодження: Очищений соус піддають пастеризації, щоб знищити будь-які мікроорганізми та підвищити тривалість зберігання. Після цього він охолоджується та готується до упаковки.
  5. Упакування та зберігання: Готовий продукт розливають у пляшки або банки та упаковують для подальшого зберігання. Щоб якомога довше зберегти свіжість і смакові якості, його нерідко поміщають до холодильника.

Для чого використовують соєвий соус

Соєвий соус – важливий компонент, що додають до страв у багатьох країнах світу. Особливо часто він використовується в азіатській кухні. Рідина надає їжі пікантного аромату та солонуватого присмаку, покращує смакові якості готових страв. Це ідеальна приправа до м’яса, риби та овочів в різних комбінаціях, які підсмажують чи запікають.

В соєвому соусі містяться природні ферменти, які допомагають розкладати білки в м'ясі або інших продуктах під час маринування. Це робить м'ясо ніжнішим і додає йому смаку. Його часто використовують, як підливу або соус для страв, таких як суші, риба або м'ясо, запечені на грилі. Він ідеально відтіняє смак звичайного вареного рису та може бути використаний, як доповнення до закусок або, як заправка для салатів, супів та іншої їжі. Багато страв азіатської кухні, в тому числі вулична їжа чи традиційні китайські страви, містять соєвий соус, як один із важливих компонентів вивіреної рецептури. Ця рідина додає смаку та аромату різноманітним продуктам і забезпечує покращення смакових відчуттів. Ви можете споживати його разом із ролами від БагатоЛосося.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також