Софія Ковалець — серед тенісної еліти

1888 0

Дванадцятирічна рівенська тенісистка Софія Ковалець повернулася з Маямі, де брала участь у трьох дитячих турнірах (до 14 років). В одному з турнірів Софійка стала переможницею, в іншому — програла у півфіналі.

Дванадцятирічна рівенська тенісистка Софія Ковалець повернулася з Маямі, де брала участь у трьох дитячих турнірах (до 14 років). В одному з турнірів Софійка стала переможницею, в іншому — програла у півфіналі. Проте головним стартом для рівнянки був турнір «Junior Orange Bowl», який вважається неофіційним дитячим чемпіонатом світу з тенісу. В одній віковій групі з нашою спортсменкою змагалося 256 юних тенісисток. Під час турніру Софійка здобула чотири перемоги, припинивши боротьбу лише в 1/8 фіналу. До речі, програла вона майбутній чемпіонці. Турнір «Junior Orange Bowl», за 43-річну його історію, вигравали такі знані у світі тенісисти, як Джим Кур’є, Андре Агассі, Кім Клійстерс, Моніка Селеш, Анна Курнікова, Жюстін Енін-Арден.