Сьогодні у північній півкулі розпочинається астрономічне літо

556 0

Ми у соцмережах:

Сьогодні у північній півкулі розпочинається астрономічне літо

Про це повідомила астролог з Дубна Ірина Кравець.

Ірина Кравець розповіла своїм фейсбук-читачам про важливе астрономічне явище - день літнього сонцестояння.

- Сьогодні,  21 червня, День, коли Сонце досягає максимально високої точки над Землею. Буде найдовший день в цьому році (17 годин 33 хвилини) і найкоротша ніч ( 6 годин 27 хвилин). Вже наступного дня день буде поступово зменшуватися , а ніч буде збільшуватися.

Точний час літнього сонцестояння буде о 12 годині і 13 хвилин за київським часом.

У північній півкулі почнеться астрономічне ЛІТО. Буде дуже сильна енергетика , наповнена енергією Сонця.

Наші предки вважали, що вода в такий день наділена цілющими властивостями, тому зранку збирали росу і вмивалися нею для здоров‘я і краси.

Сонце перейде з сузір‘я Близнюків у сузір‘я Рака. Меркурій повпливає на події, які будуть стрімко розвиватися. Венера буде прихильна до стабільних стосунків. Правда , Марс і Юпітер поки знаходяться в сузір’ї Овна, але мають хороші аспекти, що пророчить Україні перемогу у війні.

Зараз всі ми знаходимося в чеканні Перемоги і кінця війни, тому відчуття часу трохи дивне і суперечливе - час ніби летить і проходять стрімко дні, і ніби стоїть , бо немає події, яку всі очікують. Через це майже всі переживають тривогу і відчуття пустоти емоцій.

Сьогодні  наступає ЛІТО. Хай воно дасть нам всім радість - і за себе і за весну, яку ми не відчули…. Буде Україна!!!  Буде Перемога!!!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також