Сопрано рівнянки у «Метрополітен-опера» відзначило відоме американське видання

1557 0

Ми у соцмережах:

фото - The New York Times

У виданні «The New York Times» опублікували матеріал про подію у Нью-Йоркській «Метрополітен-опера», а саме – постановку «La Bohеme» нині покійного італійського режисера театру і кіно Франко Дзефіреллі. Мова про постановку 1981-го року, як зазначають у виданні, із «успішним акторським складом».

– …були три хороші дебюти «Мет»: молдавський баритон Андрій Жиліховський приніс бурхливий звук і пустотливий шарм; стенторіанський південнокорейський бас Джонгмін Парк був вражаючим і приємним; а жвава, яскраво-голосиста українська сопрано Ольга Кульчинська була сліпучою Мусетою. Диригент Марко Арміліато керував цим чудовим виступом, який піддавався інтерпритаціям молодого коллективу, – так написало видання «The New York Times» про виступ, де також згадали рівнянку Ольгу Кульчинську.

Про це повідомляє UA:Рівне. Наразі Ольга Кульчинська працює у королівському театрі Ла Монне в Брюсселі (Бельгія), а також у Цюрихському оперному театрі (Швейцарія). До цього працювала в операх Риму, Парижу, в кількох німецьких, також ще раніше – в «Большому театрі» Росії. Її батько Ярослав Кульчинський працював художнім керівником у Рівненській обласній філармонії.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також