Сороконіжки Nike для футболу: як знайти оригінал в Україні

1067 0

Ми у соцмережах:

Сороконіжки Nike для футболу: як знайти оригінал в Україні

Футбольні сороконіжки – взуття, яке давно зарекомендувало себе як універсальне та практичне. Якщо зовсім недавно шипівки були виключно атрибутом для гри у футбол, то нині вони вийшли за ці межі. Інноваційне взуття, поєднуючи комфорт та привабливий зовнішній вигляд, обожнюють туристи та молодь. А для гри в футбол таким виробам взагалі складно знайти альтернативу. Тож, купити сороконіжки з кожним роком бажають все більше людей. В даній статті поговоримо про продукцію всесвітньо відомого бренду Найк: чому йому довіряють мільйони людей з різних країн?

Nike  – популярний спортивний бренд в Україні

Компанія Nike  – головний конкурент легендарного бренду Адідас, який постачає на ринок екіпірування та взуття для футболістів. Відповідно, що здорова конкуренція – це найкращий шлях до вдосконалення. І це помітно на досягненнях обох виробників – суперництво сприяє новим рішенням та розробкам, ставить виклики і знаходить унікальні відповіді на них. 

Не дивно, що Найк став чи не найпопулярнішим брендом спортивного одягу та взуття в Україні. Переваг у продукції стільки, що перелічити їх в рамках статті дуже важко. На основі відгуків людей, які за останній рік обрали собі взуття на сторінці https://keeperia.com.ua/ru/sorokonozhki-nike/, назвемо якості, що приваблюють спортсменів у футбольному взутті Найк:

♦ сучасний зовнішній вигляд, який високо оцінила молодь України;

♦ можливість використання за будь-яких погодних умов;

♦ відмінні показники зносостійкості – і за умови гри у власному подвір’ї, і на великому стадіоні;

♦ здатність виробів підвищувати продуктивність футболіста та якість гри загалом;

♦ широкий вибір зразків – для будь яких типів покриття футбольного поля.

Для продукції Найк характерні ідеальна посадка, універсальність та довговічність. Крім того, взуття бренду оснащене підошвою з сучасних матеріалів, які не залишають слідів на покритті. Це – одна з причин любові українців до продукції, адже відомо, що власники спортивних приміщень, здаючи їх в оренду, вимагають зберігати підлогу у відмінному стані.

Сороконіжки Nike для футболу: чому краще вибирати оригінал

Якщо ви вирішили замовити сороконіжки для футболу в Україні, то радимо звертати увагу виключно на оригінал. Впізнаваність бренду спокушає «ділків» підробляти вироби у широких обсягах. Але виробник, створюючи кожну модель шипівок, застосовує власні технології, які недосяжні для підпільних виробничих цехів. Таким чином, відтворити бодай половину якостей, що ними характеризуються сороконіжки Nike, не вдається нікому, крім власника розробок. 

Оригінальні багатошиповки Найк рекомендують численні тренери – вони запобігають травмам та надмірній втомі. Підробки в цьому плані також програють – в кустарних умовах зробити настільки легке, але витривале до навантажень взуття, не виходило ще ні в кого. 

В компанії Найк використовують синтетичні матеріали, які за багатьма параметрами вважаються кращими за натуральні. Вони еластичні, гарно підлаштовуються під анатомічні особливості стопи. І якщо хтось зможе зробити витривалий та довговічний виріб, то «найкіської» посадки очікувати не доводиться. 

Ще одна причина купувати виключно оригінал – підробки не є безкоштовними. За них також доводиться платити. Але за сезон потрібно кілька разів змінити взуття, і сумарна вартість «дешевих» варіантів значно перевищує ціну брендових сороконіжок. Так для чого платити більше?

Сподіваємося, що стаття була цікавою та корисною, і ви тепер знаєте, що Найк – це не лише «голосна назва. Зичимо натхненної гри та блискучих, переконливих перемог!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також