Сотня волонтерів по всій області збирала гроші на обладнання для виявлення вад серця у дітей

673 0

Ми у соцмережах:

Сотня волонтерів по всій області збирала гроші на обладнання для виявлення вад серця у дітей

Тонометр, вимірювачі артеріального тиску та інше обладнання для допомоги малим пацієнтам Рівненської обласної клінічної лікарні передали сьогодні волонтери акції «Серце до серця». Загальна вартість його – майже 100 тисяч гривень.

 На Рівненщині пройшов XIV-й обласний етап Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з допомоги дітям із вадами та хворобами серця. За результатами акції у Рівненській області було зібрано 99 912 грн. грн.

На зібрані кошти Фондом було закуплено медичне обладнання:
- Вимірювач артеріального тиску ВАТ41-2 (1 компл. – 1 шт.);
- Насос інфузійний (БІОМЕД) МЕ600 – 1 шт.
- Пульсоксиметр кишеньковий MD300K22, 4 шт.;
- Механічний тонометр LD-80 – 3 шт.;
- Вимірювач артеріального тиску та частоти серцевих скорочувань М3Ecspert (НЕМ-7132-ALRU) – 3шт.,
Таке обладнання є дуже важливим та необхідним, адже щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання.
Для надання спеціалізованої медичної допомоги дітям з вродженими вадами серця необхідна велика кількість медичного обладнання, яке часто працює в неперервному режимі і суттєво зношується.
Для проведення акції в Рівненській області було організовано роботу 115 волонтерів, які були забезпечені скриньками з логотипом акції, бейджами-ідентифікаторами та наліпками у формі серця. До акції були залучені заклади освіти, культури, охорони здоров’я області, лідери молодіжних громадських організацій. Спільними зусиллями вдалося зібрати майже 100 тис.грн.
Саме завдяки спільним зусиллям представників Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Рівненської обласної молодіжної ради, десяткам волонтерів та їх родинам і просто звичайним людям, що робили благодійні внески нам вдалося досягти.
Довідка:


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також