Совість Князєва

1606 0

Ми у соцмережах:

Совість Князєва

Голова Нацполіції Сергій Князєв змінив керівника рівненської поліції. На місце генерала Валерія Присяжнюка призначив Валерія Самчука, свого колишнього заступника. Офіційна версія кадрових змін, яку озвучив глава Нацполіції, представляючи полковника Самчука колективу, не надто переконлива, тож аби не пояснювати, Сергій Князєв журналістам відрізав, що рішення «залишиться на його совісті».

Сергій Князєв

Сергій Князєв
Про те, що Валерій Присяжнюк не затримається на посаді, говорили давно. Та й сам він, схоже, на надто хотів працювати, бо за півроку на посаді раз у раз брав відпустки. Накази про призначення Валерія Самчука та про звільнення попередника Сергій Князєв підписав у вівторок. А у середу рівненським поліцейським кадрове рішення пояснював тим, що Валерій Присяжнюк показав хороші результати роботи, а тому його, мовляв, вирішили перевести на службу в «серйозний департамент», який створюють при Нацполіції. Генерал опікуватиметься на новій посаді, за словами Князєва, питаннями Рівненської, Волинської та Житомирської областей. Показово, що під час представлення більше уваги Сергій Князєв приділяв не новопризначеному Самчуку, а звільненому Присяжнюку. Процитував навіть статистичні дані за останнє півріччя, аби показово потиснути руку генералу і голосно сказати, що той його «здєлав у два рази» (на Рівненщині покращилися показники роботи поліцейських, зокрема, поменшало злочинів та зріс відсоток розкритих справ, порівнянно з періодом, коли поліцією керував Сергій Князєв). САМЧУК1
Валерій Самчук
Глава Нацполіції зазначив, що саме Валерій Присяжнюк рекомендував призначити на посаду Валерія Самчука. Проте на запитання журналістів, чи ще хтось, окрім п.Присяжнюка, так би мовити, просив за полковника, Сергій Князєв відповів різко: «Рішення приймає глава Національної поліції, а якими думками він при цьому керується, нехай залишиться на його совісті». На те ж, чи розглядали інших кандидатів, відповідати взагалі не захотів: «Це плітки. Ви представляєте жовту пресу? Я не хочу відповідати на такі некоректні для мене запитання». На представленні, між іншим, були нардепи — «фронтовик» Юрій Вознюк та радикал Ігор Мосійчук. Втім, як подейкують, цього разу призначення не зовсім політичне. Посада начальника рівненської поліції втратила свою привабливість, як кажуть, з простої причини — контролюють видобуток бурштину в області наразі зовсім інші силові структури. Щодо п.Самчука, то він — людина добре знайома Сергію Князєву, бо на посаду в обласне управління полковника привів саме він, коли керував поліцейськими Рівненщини. Доти п'ять років Валерій Самчук очолював Острозький райвідділ. Скоріше, за кілька місяців, як і більшість його попередників, включно з Княєвим, п.Самчук отримає звання генерала. А чи змінюватиме кадри, зокрема, у бурштинових районах, і що в першу чергу робитиме на посаді — поки невідомо. Жодних публічних вказівок своєму підлеглому Сергій Князєв не дав.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також