Спідвей ожив

2204 0

Ми у соцмережах:

Спідвей ожив

Проблиском світла в кінці тунелю можна назвати гонку, що відбулася в суботу на рівненському мототреці. Змагання були присвячені Дню молоді, а водночас мали на меті вшанувати пам'ять легендарного спідвеїста Ігоря Марка.

спидвей Фоторепортаж Валентини Захарової: Першим приємним фактом стала активність глядачів. Спраглі до спідвею вболівальники відсотків на 70-80 заповнили трибуни. Скільки саме їх зібралося, у "Клубі вболівальників рівненського спідвею", що організував перегони, точно сказати не можуть. Якщо на око, то 8-10 тисяч. У будь-якому разі глядачів було достатньо, щоб запустити хвилю. Друге, що порадувало — сама гонка. Троє боєздатних поляків — Станіслав Бужа, а також Томаш та Марцін Ремпали — стали гарним подразником для місцевих спідвеїстів. Заїзди були цікавими. Бойові "трієчки" привозили Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Максим Росощук. Здобув лише очко, але виглядав достойно 14-річний вихованець секції спідвею Марко Левишин. Ну і, звичайно, Віктор Трофимов-наймолодший... КУБОК МОЛОДИ Для 16-річного продовжувача відомої спідвейної династії це був дебют у дорослих змаганнях на рівненському треку. І дебют цей вдався — друге місце у Кубку до Дня молоді і третє місце — у Меморіалі Ігоря Марка. Виграв же обидва трофеї досвідчений Станіслав Бужа, для якого Рівне вже майже рідне. Сергій Головня, керівник "Клубу вболівальників рівненського спідвею":

— Скільки саме зібралося глядачів — сказати складно. Я лише запрошень роздав тисячу. Та головне, що вболівальникам гонка сподобалася. Зізнаюся, коли її планував, свідомо підбирав спортсменів, з якими наші гонщики могли б виглядати нарівні. Задля максимальної видовищності спеціально формували сітку заїздів. У процесі організації було чимало проблем і нестиковок, про які краще не згадувати. Наприклад, дещо змазаною вийшла автограф-сесія. Гонщики прийшли, а людей було мало. Втім, як би не було, а "Клуб вболівальників рівненського спідвею" продемонстрував свої можливості. При цьому дуже хочу подякувати усім членам клубу. Їх небагато — чотири десятка. Але саме за членські внески вдалося забезпечити гонщиків метанолом та кубками. Якщо все буде гаразд, хочемо у цьому році влаштувати ще дві різнопланові гонки. Одну особисту, зі спортсменами ще вищого рівня. Іншу... Нехай це буде сюрпризом.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також