Спідвей: перемога — у польського гонщика, а у рівнянина — «срібло»

675 0

Фінал юнацького чемпіонату Європи зі спідвею відбувся на мототреці 7 серпня. Україну на змаганнях представляли вихованці міського спортивно-технічного клубу. У чемпіонаті взяли участь 24 спортсмени.

За словами керівника Рівненського міського спортивно-технічного клубу Сергія Головні, планували, що будуть представники десяти країн, але згодом підтвердження отримали від восьми — не змогли прибути представники Франції та Великобританії. Серед країн, які делегували гонщиків на змагання — Польща, Чехія, Латвія, Естонія, Фінляндія, Німеччина та Нідерланди.

Чемпіоном став 10-річний поляк Кшиштоф Харендарчик, «бронза» у ще одного спортсмена з Польщі Крістіана Ґренда. 15-річний рівнянин Роман Капустін став срібним призером, а ще один рівнянин Михайло Тимощук став на турнірі п'ятим.