Спідвей: рівнянин Марко Левішин став віце-чемпіоном Латвії серед юніорів і потрапив у лікарню

1156 0

Окрім 18-річного Марка, у змаганнях стартувало ще два рівненських гонщика, - Станіслав Мельничук та Назар Федорчук.

Гонщики "Локомотиву" (Даугавпілс) буди кращими на власному треці. В юніорському заліку 1-е місце посів Олег Михайлов, 2-е дісталося Марку Левішину, 3-е Ернесту Матюшоноксу.

Аutomoto повідомляє, що Марко Левішин фінішував лише у 3-х з 5-ти заїздів та напунктував у них 8 очок (2, 3, 2). Однак у очноій суперечці з Олегом Михайловим допустив важке падіння не без допомоги латвійського гонщика.

Сам спортсмен розповів після гонки: "Ми боролись з Михайловим. Олег почав мене у віражі вивозити і заднім колесом в‘їхав в моє переднє, після чого мене вирівняло і прямим мотоциклом понесло в борти. Гонку далі не продовжував, бо забрали в лікарню. З ногою проблеми, забій голіностопа. Лікар сказав, що маю крепкі кістки..."

У нинішньому спортивному сезоні на рівнян чекає ще 2 змагання зі спідвею: фінал особистого чемпіонату серед юніорів U21 - 31 серпня (початок о 16.00) та "Кубок Закриття Сезону" - 29 вересня (початок о 16.00).