Сплатив чи не сплатив?

1262 0

Ми у соцмережах:

Сплатив чи не сплатив?

Відповідь на це майже шекспірівське запитання тепер шукають Генпрокуратура та Державна фіскальна служба. Вони мають встановити, чи сплатили дев'ять народних депутатів, серед яких і рівненський Андрій Лозовий, податки з майна та коштів, котрі показали у своїх електронних деклараціях.

Андрій Лозовий Нагадаємо, після оприлюднення е-декларацій рівняни дізналися, що 27-річний радикал Андрій Лозовий є мільйонером. Окрім колекції старовинних ікон, картин, вин та зброї, у нього виявилася чимала сума готівки: 150 тис. євро, 50 тис. доларів та 800 тис. гривень. Доходи нардепа у 2015 році при цьому становили 150 тис. грн. Окрім пана Лозового, Генпрокуратура відкрила кримінальні провадження щодо можливого ухилення від сплати податків ще на вісьмох обранців: представника групи «Воля народу» Олеся Довгого, БППівця Борислава Розенблата, представників «Опозиційного блоку» Євгена Бакуліна та Юрія Солода, радикала Андрія Рибалку, нардепів від «Народного фронту» Олександра Горбунова та Віктора Романюка, а також Геннадія Бобова з групи «Відродження». Андрій Лозовий так прокоментував це на своїй сторінці у Facebook:

— Нічого страшного. Надам ДФС і НАЗК усі документи щодо спадщини за всі роки і відчуження майна рідних. Але було б справедливо, щоб Генеральна прокуратура клопотала також про перевірку генерального прокурора, який «забув», що живе у 900-метровому (!) будинку, записаному на свого тестя. Тим паче, серйозний бізнес родини генпрокурора Юрія Луценка з'явився в ті часи, коли він очолив Міністерство внутрішніх справ. Тоді посади в структурі МВС на всіх рівнях продавалися наліво-направо, як колготки на базарі, а тендери на підряди систематично вигравали фірми з орбіти міністра Луценка. То це, скажіть, будь ласка, бізнес чи корупція? Показово, що рішення про перевірку мене надав саме Печерський районний суд. Той самий, що свого часу оголосив Юрію Луценку вирок — 4,5 року тюрми і конфіскацію майна. Тоді нинішній генпрокурор назвав цей суд «вулицею червоних ліхтарів».
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також