Спочатку поклали асфальт, а тепер його ріжуть: резонансний ремонт вулиці Дворецької (ФОТО)

2569 0

Ми у соцмережах:

Спочатку поклали асфальт, а тепер його ріжуть: резонансний ремонт вулиці Дворецької (ФОТО)

Вулиця Дворецька у Рівному була об’їзної під час будівництва турбокільця.

 Оскільки нею рухався важковаговий транспорт, то був пошкоджений асфальт, який почав просідати в районі каналізації.

З міського бюджету на ремонт вулиці було виділено 1 млн. 500 тисяч гривень. Тендер на роботи виграла приватна компанія «АДАМАНТБУД».

Однак якість робіт обурила місцевих жителів. Адже чотири дні тому на частині Дворецької поклали новий асфальт, а сьогодні бригада уже почала його різати.

На скарги людей відреагував депутат з цього округу Анатолій Чугуєвець, якого теж здивували роботи:

- Коли я спитав у працівників, що вони роблять, то ті пояснили, що вони піднімають люки. Виходить, що поклали новий асфальт, а тепер його почали різати. Виправдання, що така технологія. Це колись за радянських часів було, що клали новий асфальт, а потім його зривали, щоб відремонтувати труби. Так тепер і роблять на Дворецькій. Адже спочатку люки піднімають, а уже потім кладуть асфальт. Тепер у місцях, де порізали асфальт біля люків, будуть горби. Цікаво, що місцеві просили засипати «вибоїни» на повороті до будинків. Однак бригадир сказав їм, що у них немає на це асфальту, а тепер майже машину нового асфальту вирізали й викинуть.

Начальник міського управління ЖКГ Володимир Пилипчук відреагував на ситуацію:

- Розумію обурення людей. Однак жодної гривні з міського бюджету ми ще цій фірмі не заплатили. Якщо вони не зроблять свою роботу якісно, то ми її не приймемо. Тому в них лише один вибір – зробити якісно.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також