Спорткомплекс на Макарова отримає фінансування держави

446 0

Ми у соцмережах:

Спорткомплекс на Макарова отримає фінансування держави

Сьогодні відбулось засідання комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з держбюджету, на якому повідомили, що спорткомплекс на вулиці Макарова у Рівному, отримав підтримку держави.

«Комісія з відбору об’єктів одноголосно проголосувала за надання субвенції з держбюджету для спорткомплексу на Макарова. На багатофункціональну споруду виділять 65 млн грн. Також ще чекаємо на затвердження фінансування у розмірі 100 млн грн. по спецпроєкту на добудову стадіону «Авангард», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами очільника області, з 13 презентованих спортивних споруд інших областей – проєкт спорткомплексу Рівненщини підтримали одноголосно.

Мультифункціональна арена на вулиці Макарова у Рівному – це масштабний інфраструктурний об’єкт, який споруджують в рамках програми «Велике будівництво».

У Рівненській міській раді розповідають, що це «магніт», який приваблюватиме спортивну і креативну індустрію, а також великий промоційний об’єкт для області.

Як розповідають в департаменті з питань будівництва та архітектури ОДА, до кінця цього року на об’єкті планують завершити підведення внутрішніх інженерних мереж та облаштування трансформатора під станцію електро- та водопостачання. А вже взимку будівельники будуть переходити до внутрішніх оздоблювальних робіт.

Щодо добудови стадіону «Анвангард», наразі комісія ще затверджує розмір фінансування по цьому проєкту.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також