Спрацювала гарантія: дорогу через Бугрин відремонтували за місяць

1858 0

Ми у соцмережах:

Спрацювала гарантія: дорогу через Бугрин відремонтували за місяць

Підрядники відремонтували дорогу Шкарів-Бугрин-М'ятин в рамках гарантійних зобов'язань за місяць. Про це повідомив голова Гощанської РДА Василь Романюк у себе на сторінці у Фейсбук.

До цього фірма підрядник освоїла кошти, однак вже за три місяці «від ремонту вже не було жодних ознак». Кошти отримали наприкінці 2019 року через систему закупівель prozorro Горбаківської сільської ради. 
Район Гоща повідомляє, що тепер терміни гарантійних зобов'язань, які прописують в договорах, перебувають на постійному контролі Гощанського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури. Під час перевірки договорів встановили, що Гощанська селищна рада 19 грудня 2019 року уклала з підприємцем договір на капітальний ремонт дорожнього покриття на одній із вулиць в селищі Гоща.
Однак, у порушення вимог законодавства, сторони включили в умови договору істотну умову щодо гарантійного терміну ремонту дороги тривалістю один рік, тоді як згідно із вимогами Державних будівельних норм мінімально допустимий термін експлуатаційної придатності асфальтобетонного покриття автомобільної дороги складає три роки.

З метою захисту інтересів держави і громади Здолбунівська місцева прокуратура заявила до суду позовну заяву про зобов’язання внести відповідні зміни до зазначеного договору шляхом встановлення гарантійного трирічного терміну виконаних робіт. Цей позов перебуває на розгляді в Господарському суді Рівненської області. 

- Варто зазначити, що це не єдиний випадок. Зараз на вивченні перебуває і ряд інших договорів.
І на далі лишається проблемним питання уникнення конкурсних торгів та публікації звітів через систему Prozorro. Але хочу запевнити, що всі порушення фіксуються та готуються подання до судів,
- повідомляє Василь Романюк.Ще раз хочу наголосити, що кожен голова громади має бути зацікавлений у якісному виконанні робіт та мінімальній вартості(!) Ці показники досягаються при створенні правильного конкурентного середовища, над яким РДА також активно працює. Тому, якщо Ви є свідками, що дорогу не так давно ремонтували, а від ремонту не має і ознак - повідомляйте про це РДА та прокуратуру, адже наші з Вами кошти мають витрачатися раціонально.

 
 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також