Срібна колекція Лариси Скоблюк

1293 0

Срібну медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед юніорів, що фінішував у болгарській столиці Софії, здобула рівнянка Лариса Скоблюк.

Срібну медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед юніорів, що фінішував у болгарській столиці Софії, здобула рівнянка Лариса Скоблюк. На турнірному шляху у ваговій категорії до 55 кг вихованка Дениса Кайди впевнено перемогла росіянку, американку та туркеню. А от дати відсіч японці у фіналі Лариса не змогла. Для нашої борчині це вже друга срібна медаль цього сезону на міжнародній арені. Кілька місяців тому у Македонії Лариса була також другою на юніорському чемпіонаті Європи. — Виступом Лариси я дуже задоволений, — розповідає тренер Денис Кайда. — Перед початком чемпіонату думав, що буде суперрезультат, якщо вона потрапить у трійку. Хоча жереб вселяв занепокоєння. Вже у першому раунді довелося протистояти росіянці, яка на чемпіонаті Європи була третьою. Потім була сильна американка, але і її вдалося впевнено здолати. У підсумку на шляху до фіналу Лариса не віддала суперницям жодного бала. Взагалі, її виступ був дуже ефектний, вона демонструвала багато прийомів, не просто перемагала, а перемагала красиво. За всі попередні роки кращої боротьби від Лариси я не бачив. А от у фіналі вже на перших секундах вона пропустила атаку японки, при цьому травмувавши ногу. На жаль, боротьби за "золото" не вийшло, японка перемогла — 7:0. — Які наступні старти? — Чемпіонат України серед молоді та Кубок України серед дорослих. З наступного року Лариса переходить у дорослу категорію. Звісно, що досягти чогось буде складніше, втім, наше завдання — Олімпійські ігри 2016 року. На цей час їй буде 23 роки — якраз розквіт для борчинь.