Стабільність — ознака майстерності

1940 0

Команда рівненської гімназії «Гармонія» вдруге поспіль виграла «Кубок майбутніх чемпіонів» з футболу. Ця команда, як ніхто, впевнено пройшла увесь турнірний шлях — виграла групу, перемогла в 1/8, чвертьфіналі, півфіналі та врешті-решт у фіналі.

Фінальна частина турніру відбулася минулого четверга на стадіоні «Авангард». Поєдинки, що цілком природно для вирішальної стадії змагань, вийшли доволі напруженими. У першому півфіналі команда ЗОШ №24, яку через політичну символіку на футболках змусили грати у дорослих манішках, першою відзначилася. Але втримати перевагу над НВК №12 їй не вдалося. У підсумку — 1:1 в основний час, і 3:2 на користь 12-ї школи у серії пенальті. Майбутній переможець турніру у півфіналі теж продемонстрував волю до перемоги. Програючи «Престижу» 0:1, «Гармонія» змогла виграти — 2:1. Не надто багатим на голи вийшов і фінал. «Гармонія» більше атакувала, а відтак заслужено перемогла. Долю кубка вирішив єдиний влучний удар Влада Бритюка. Крім нього, переможцями турніру стали: Севастьян Бешта, Станіслав Борозна, Стас Петрук, Олександр Усик, Артур Мічуда, Павло Чуприна, Богдан Бородулін, Дмитро Бондар, Дмитро Пашко, Арсен Кажан, Антон Никитюк, Олексій Якобчук, Кирило Флореску, Влад Вакулюк. Микола Балаушко, тренер «Гармонії»: — Ми наполегливо готувалися протягом року, проводили по два тренування на день, грали спаринг-матчі — іноді програвали, але здобували досвід. Якщо порівняти з минулим роком, цього разу перемогти було складніше, другий тайм фінальної гри пройшов весь на нервах. Антон Шпакович, гравець команди НВК №12: — Сили нам не вистачило, ніхто пасуватися не хотів. Але друге місце це теж добре, треба вміти програвати, а не тільки вигравати. По завершенні поєдинків усі учасники фінальної частини отримали нагороди. А «Гармонія», як переможець, крім іншого, ще й два великих кубки — один перехідний, а інший залишиться у навчальному закладі навічно. Організатори змагань також традиційно відзначили найкращих за амплуа — захисника Олександра Романчука (ЗОШ №26), півзахисника — Дмитра Пашка (»Гармонія”), нападника — Владислава Білецького (НВК №12). Втім, найбільше пощастило найкращому воротарю Василю Фоміну з «Престижу», якому рукавички та воротарський светр вручив особисто голкіпер збірної України та київського «Динамо» Олександр Шовковський, який був гостем турніру. Цьогоріч «Кубок майбутніх чемпіонів» у Рівному відбувся вже втретє. Участь в ньому брало 33 команди, складені з учнів п’ятих та молодших класів. Микола Несенюк, ініціатор проведення турніру: — Коли ми з Галиною Кульчинською задумували цей турнір, головна мета була, щоб кожного року в першій половині червня одинадцятирічні діти грали у футбол, щоб кожна команда щонайменше по сім разів вийшла на поле і щоб ця традиція збереглася назавжди. Хочеться, щоб через роки сьогоднішні учасники приводили своїх дітей і казали: я теж грав на цьому турнірі. Ми розуміємо, що найкращі діти вже грають у ДЮСШ, але для нас найголовніше — масовість. tag:КМЧ tag:Кубок майбутніх чемпіонів