Стали відомі переможці кібер-турніру з електронного футболу

673 0

У Верес Плейсі відбувся кібер-турнір, організований Рівненською обласною асоціацією футболу спільно з Народном Клубом "Верес" Рівне - "Кубок Рівненської області з електронного футболу",в якому взяли участь 15 учасників

Найкращим гравцем PES21 став Oleksandr Vokalchuk, який грав з туринським "Ювентусом" та упродовж турніру не пропустив жодного голу.

2 місце зайняв Андрій Беркута, який незмінно грав за міланський "Інтер". 3 місце здобув Олексій Потапчук.
Почесну відзнаку наймолодшого учасника змагань здобув Арсен Менегальдо.
Щиро вітаємо гравців та бажаємо подальших життєвих перемог.

Змагання відбулися із дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.
В найближчих планах організаторів проведення "Суперкубку області з електронного футболу", в якому братимуть участь троє призерів Кубку області та футболісти Народний Клуб "Верес" Рівне