Стальний уїк-енд

1349 0

Два кардинально різних матчі провів минулих вихідних проти алчевської «Сталі» у себе на майданчику рівненський «Пульсар». Спочатку рівняни «вигризли» перемогу в овертаймі, а потім впевнено набрали «плюс» 40.

Старожил вищої ліги алчевська «Сталь» ніколи зірок з неба не хапала. Навряд чи зірковим можна назвати виступ команди з Луганщини і в нинішньому році. Їхнє сьоме місце вселяло у серця рівненських вболівальників стриманий оптимізм. Але як і в Алчевську восени, коли клуби розділили очки, так і цього разу «Пульсар» легкого життя не дочекався. Суботній поєдинок вийшов багатим на емоції. Після трьох періодів наша команда програвала вісім очок. Але в заключній чверті, насамперед завдяки проходам Євгена Коровякова, зрівняла рахунок. Додаткової п’ятихвилинки могло і не бути, але «Пульсар» не забив два штрафних, а також програв важливий підбір, натомість «Сталь» не реалізувала заключну атаку. Втім, на овертайм у гостей, яких приїхало усього восьмеро, не вистачило сил. «Пульсар» тріумфував — 101:92. Більше половини очок на рахунку Євгена Коровякова (33) та Іллі Шемосюка (32). Євген Коровяков, баскетболіст «Пульсара»: — Алчевська команда — незручний суперник, там зіграли 1:1, зараз ледве виграли. Не скажу, що вона дуже сильна, але хлопці стараються, добре на нас налаштувалися. Костянтин Зелінський, головний тренер «Сталі»: — Сил не вистачило. Все ж таки склад рівнян більш рівний. До того ж через різні причини ми приїхали одразу без чотирьох гравців. Хоча загалом поєдинок сподобався. Були помилки, але в обох команд був бойовий настрій. Більше б таких матчів! Михайло Переверзій, старший тренер «Пульсара»: — Нам було складно захищатися. У першій половині ми отримали чи не вдвічі більше фолів. Будь-яке торкання судді трактували як порушення. От і вийшов такий відкритий баскетбол. Крім того, можливо, ми дещо недооцінили суперника. Добре, що в четвертій чверті змогли добре відзахищатися, забити кілька швидких м’ячів. Тепер головне — належним чином налаштуватися на повторну гру. На недільну зустріч «Пульсар» налаштувався зовсім по-іншому. Результат не потребує додаткових коментарів — 108:68. Таким чином, «Сталь» стала першою командою, яку в нинішньому сезоні «Пульсар» зміг двічі обіграти вдома. Щоправда, перемоги ці на турнірне становище не вплинули. Рівняни як і раніше — п’яті. Наступні матчі вони проведуть 3-4 березня у Харкові проти лідера вищої ліги «Політехніка». А от поєдинки між «Пульсаром» та «Вінницькими зубрами», які кілька тижнів тому були перенесені, так і не відбудуться, оскільки вінницький клуб знявся зі змагань.