Колишній прокурор Рівненщини став заступником гепрокурора України

4602 0

Ми у соцмережах:

Антон Войтенко

Колишній прокурор Рівненської області Антон Войтенко став заступником генпрокурора України Андрія Костіна.

Андрій Войтенко працював на Рівненщині нетривалий час -  із січня по вересень 2020 року, а потім його призначили прокурором Львівської області, де він був дотепер.  На посаді заступника генпрокурора 38-річний Войтенко нині куруватиме напрям нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань. Також за ним буде закріплена спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері, повідомив Офіс генпрокурора України.

Генеральний прокурор Андрій Костін представив колективу Офісу Генерального прокурора не тільки Войтенка, а й нового першого заступника Генпрокурора та ще одного заступника.

На посаду першого заступника призначено Олексія Хоменка. З вересня 2022 року він обіймав посаду заступника Генпрокурора. До цього працював керівником Київської обласної прокуратури. Одним із головних завдань першого заступника визначено нагляд за додержанням законів органами безпеки.

На посаду ще одного заступника Генерального прокурора призначено Вікторію Літвінову. До призначення вона працювала заступником керівника спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора. Вона і надалі опікуватиметься роботою спеціалізованої екологічної прокуратури, а також напрямами протидії порушенням прав людини у правоохоронній і пенітенціарній сферах та захисту інтересів дітей.

Генеральний прокурор зазначив, що всі новопризначені заступники позитивно себе зарекомендували та побажав їм плідної роботи.

- Під час війни нема часу на довгі роздуми і розкачування. Рішення приймаються швидко. Це необхідно щоб прокуратура працювала ефективно в складних умовах, в яких знаходиться правоохоронна система і вся наша країна. Ми всі, як команда, спільно працюємо для перемоги на своєму фронті, - наголосив він.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також