Страхування майна: переваги, особливості

1152 0

Ми у соцмережах:

Страхування майна: переваги, особливості

Захистом від фінансових ризиків є страхування, що дозволяє уникнути великих грошових витрат у разі ризикової ситуації. Оформити його можна зараз на будь-яке особисте майно.

Захистом від фінансових ризиків є страхування, що дозволяє уникнути великих грошових витрат у разі ризикової ситуації. Оформити його можна зараз на будь-яке особисте майно. За законом обов'язковим є лише поліс ОСЦПВ для автомобіля. Його відсутність карається штрафом. Він припускає, що у разі аварії з вини застрахованої особи, потерпілий отримує від страховика кошти на ремонт свого автомобіля.

Ця послуга є можливою для будь-якого майна. Актуальним є також страхування нерухомості. Це вид ризику, у якому головним об'єктом виступають матеріальні чи фінансові цінності. Отримання цього документа економічно доцільне для будь-якого власника, адже передбачає отримання компенсації у разі пошкодження, сильного чи повного знищення квартири, будинку, дачі тощо.

Які ризики покриваються

Будь-яке майно може зіпсуватися з наміру чи необережності третіх осіб, і навіть стихійних лих, побутових аварій, інших причин. Якщо застрахувати його, у випадку, передбаченому у документі, власник отримує грошову компенсацію. Суми різні, але їх достатньо для відновлення нормального стану майна. За це не доводиться платити повністю з власної кишені.

У компанії «ТЕКОМ» пропонується замовити страхування нерухомості за кількома програмами. Розміри обов'язкових платежів, список ризиків завжди складаються та розраховуються індивідуально. Оформити поліс можна не лише на квартиру чи будинок. Послуга поширюється на дорогу побутову техніку, обладнання, меблі, ремонт або інші предмети, що належать власнику.

Застрахувати можливо все, що є цінним і важливим для вас. У сільськогосподарських підприємствах оформлюють поліси на свійських тварин та птахів, рослини. Це допоможе уникнути значних витрат у разі масової хвороби, стихійного лиха чи інших проблем. Часто послуга необхідна для захисту вантажів під час перевезення, комерційної нерухомості, робочого транспорту.

Майнове страхування цікавить як фізичних, і юридичних осіб. Воно передбачає отримання компенсації у разі настання таких ситуацій:

● злочинні дії. Наприклад, якщо злодії зламали двері до вашої квартири або офісу, пошкодили меблі, викрали дороге обладнання, цінні папери, готівку;

● стихійні лиха. Майно може постраждати через ураган, повінь, сходження лавини, сильні зливи, удар блискавкою тощо;

● пожежі. Страховка покриває також випадки, коли майно чи оздоблення у квартирі будинку пошкоджено димом;

● затоплення. Це може статися як з вини сусідів, так і з вини застрахованої особи. В обох випадках призначається компенсація.

Страхування майна вигідне будь-якому власнику. Вартість полісу невисока, навіть якщо включити всі можливі небезпеки. Оформити його можна онлайн, тому не обов'язково їхати в офіс і спілкуватися з агентом. Це теж хороша економія на послугах працівників страхової.

За такими програмами можна застрахувати багаж для мандрівників. У разі пошкодження чи втрати турист отримає компенсацію. Це гарантований захист від неприємних ситуацій у поїздці, яких, на жаль, неможливо уникнути. Простіше запобігти, оформивши страхування.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також