Страждаєш на ГЕМОРОЙ? Вихід є!

1160 0

Ми у соцмережах:

Страждаєш на ГЕМОРОЙ? Вихід є!

Приблизно 8 з 10 осіб стикаються з цією хворобою, і якщо саме вас це не торкнулось безпосередньо, то напевне близькі вам люди знають цю хворобу не з чуток.

геморой4 Ця хвороба не зважає на те, чоловік ви чи жінка, живете у місті чи в селі, тяжко працюєте фізично чи маєте "сидячу" роботу. Важливо розуміти, що проблема далеко не дріб'язкова і потребує уваги та невідкладного вирішення. — Типові симптоми геморою — кровотечі й неприємні чи болючі відчуття під час випорожнення, свербіж і постійний дискомфорт, - розповідає лікар-проктолог Медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне" Віталій Лесь. — Розпізнати хворобу не так і складно, проте точний діагноз вам все-таки поставить досвідчений спеціаліст. Подібні симптоми характерні і для інших хвороб прямої кишки. У будь-якому разі слід негайно звернутися до лікаря-проктолога! Лесь В.М. проктолог (3) Проктологічне відділення Медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне" оснащено сучасним медичним обладнанням. Висококваліфіковані спеціалісти центру готові прийняти вас у будь-який день. Геморой — це хвороба сучасної людини? — запитаєте ви. Ні про СНІД, ні про ожиріння, ні про цукровий діабет, ні про проблеми імунітету не зустрінеш у працях античних лікарів. А ось геморой, уявіть, так! Практика лікування геморою нараховує ні більше ні менше 4000 років. Тільки-от йдеться виключно про хірургічне та досить радикальне вирішення цього питання. Медичний центр "Оксфорд Медікал Рівне" ставить крапку у віковій хірургічній практиці лікування геморою! Навіщо піддавати пацієнта болісним процедурам і операціям, якщо в більшості випадків їх можна було б вилікувати за кілька відвідувань лікаря. Без госпіталізації! Без операції та наркозу! Без страждань! Без відриву від звичного способу життя! Сучасна апаратура та висококваліфіковані лікарі Медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне" дозволяють вилікувати геморой і тріщини прямої кишки приблизно у 96% пацієнтів, що звернулися за допомогою. Даний медичний заклад спеціалізується САМЕ НА БЕЗОПЕРАЦІЙНОМУ лікуванні геморою та тріщин! Не варто піддавати себе ризику, пов'язаному з проведенням будь-якої операції. Якщо зараз ви намагаєтеся збагнути, як би викроїти час на лікування, не турбуйтеся! Для початку — зробіть дзвінок в Медичний центр "Оксфорд Медікал Рівне" і запишіться на прийом до лікаря-проктолога за телефонами у Рівному: (0362) 40-40-50, (067) 840-40-50. Ваш перший візит в "Оксфорд Медікал Рівне" буде вашим першим і правильним кроком на шляху до одужання! Бажаємо вам міцного здоров'я!

До речі

Звертайтесь на плановий огляд до проктолога хоча б раз на рік. А якщо ви вже у себе відзначаєте характерні симптоми геморою, немає причин відкладати візит до лікаря, адже вчасно пролікована хвороба подарує вам чималий шматок повноцінного життя без болю та страждань. А якщо проблема вже набула серйозного характеру — годі й говорити про важливість її усунення!
Більше інформації на сайті:
http://rivne.oxford-med.com.ua/
Oxford-Medical

Відділення медичного центру:

  • Урологія
  • Гінекологія
  • Проктологія
  • Дерматологія
  • Неврологія
  • Терапія
  • Лабораторні аналізи
  • NEW УЗД експертного класу
(0362) 40-40-50, (067) 840-40-50
Ліцензія МОЗУ серія АЕ 638036 від 05.01.2015р
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
tag:Оксфорд Медікал


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також