Стягнули 20 тисяч заборгованих аліментів

874 0

Ми у соцмережах:

Стягнули 20 тисяч заборгованих аліментів

Державні виконавці Дубенського міськрайонного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області продовжують працювати із неплатниками аліментів. Завдяки роботі з боржником, мешканцем Дубенського району, вдалося домогтися сплати ним кількарічної заборгованості по аліментах.

– Із серпня 2012 року чоловік повинен був сплачувати щомісяця по 400 гривень на утримання свого неповнолітнього сина. Однак він сплачував аліменти не в повній мірі, а лише частково – по 100-200 гривень. Тож на кінець 2017 року у нього виникла заборгованість у 20 500 гривень, – розповідає державний виконавець Дубенського міськрайонного відділу ДВС Євгенія Гордієнко. – Боржника викликали до нас, поговорили з чоловіком, пояснивши йому наслідки такої безвідповідальності і перед законом, і перед власною дитиною. Тож в результаті він повністю сплатив борг по аліментах. А також заплатив аліменти за три місяці наперед.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванни Смачило, захист прав жінок і дітей є одним із ключових напрямків роботи в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Саме на це спрямований й Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, який нещодавно підписав президент України. Нововведення для тих, хто не платить аліменти більше 6 місяців, передбачають, зокрема, тимчасове позбавлення права керувати авто, права використовувати зброю та полювати до повного погашення заборгованості, а також соціальні роботи.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також