![фото - Демидівська селищна рада](/img/650/suchasniy-skeytpark-zyavivsya-u-demidivtsi_20230702_8483.jpg)
Тепер місцевій молоді є, де кататися
Як розповідає Демидівська селищна рада, проєкт реалізовано громадською організацією «Гармонія», у рамках Україно-швейцарського Проєкту «Діємо для здоров’я». Новий майданчик в парку обладнано всіма необхідними фігурами та спорудженнями, до того ж не тільки для скейтбордингу, але і стріт борду, катання на велосипедах.
- Тож всі, хто цікавиться екстремальним спортом, тепер мають облаштовану локацію для тренування. Для багатьох, без сумніву, цей майданчик стане важливою точкою відліку для подальших успішних стартів, - кажуть у селищній раді.
Відкрили нову локацію у Демидівці учора. На урочистому відкритті скейт-парку виступала танцювальна школа MyJumpDanceSchool.