Суд виніс вирок у справі про побиття на фоні міжконфесійного конфлікту

787 0

Ми у соцмережах:

Суд виніс вирок у справі про побиття на фоні міжконфесійного конфлікту

Нещодавно у Корецькому районному суді завершився суд по справі побиття вірянина УПЦ активістом ПЦУ під час конфлікту навколо храму у селі Мнишин Рівненської області. Правосуддя ухвалило обвинуваченому один рік умовного позбавлення волі.

 Про це йдеться в спільноті Рівне. Голос Церкви

Обставини, за яких відбулося побиття, склались ще у травні 2019 року. Тоді, під час міжконфесійного протистояння, Віктор Калюжний, активіст з ПЦУ, побив свого односельця Віктора Галазюка, вірянина УПЦ. Травми голови у потерпілого були настільки тяжкими, що той кілька тижнів був змушений лікуватися у щелепно -лицьовому відділенні Рівненської обласної лікарні.

«Це була неділя, ранок почався не з богослужіння, а з бійки. Мій батько просто стояв біля церковної хати, до нього прийшов односелець і наніс удар кулаком. На вечір у батька обличчя вкрилось синцями, розпухло і він не міг навіть ковтнути слини, -пригадує донька побитого вірянина УПЦ Вікторія Данилюк. – Ми прийняли рішення негайно везти його у лікарню, прийшли до Віктора Калюжнюка, казали, щоб він їхав з нами, щоб потім не було зайвих домислів, він факт побиття мого батька не заперечував, але їхати не захотів.»

Як розповідають родичі побитого, вже у лікарні зняли побої та згодом написали заяву у поліцію.

Кілька тижнів тому Корецький районний суд таки виніс рішення у цій справі : Віктора Калюжнюка позбавили волі умовно, на термін 1 рік та зобов‘язали виплатити потерпілому Віктору Галузюку 15 тисяч гривень. Як кажуть , родичі потерпілого ті кошти не покривають навіть частини затраченого на лікування, витрат на адвоката, тому збираються подавати на апеляцію .


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також