На Рівненщині патрульні відшкодують штраф церковному водію, який віз медиків у лікарню

17787 0

Ми у соцмережах:

На Рівненщині патрульні відшкодують штраф церковному водію, який віз медиків у лікарню

Патрульна поліція сплатить відшкодування водію Свято - Воскресенської парафії міста Острога, котрий на благодійній основі здійснював довіз медиків в період карантину, - так вирішив суд.

Острозький районний суд в Рівненській області розглянув позовну заяву Олександра Дем’янчука, водія Свято - Воскресенської парафії міста Острога до Управління патрульної служби поліції в Рівненській області, щодо незаконно накладеного на нього штрафу.

« 29 квітня наш транспортний засіб зупинила патрульна поліція. На той момент у салоні було десять людей - медичних працівників , котрим наша парафія організувала довіз, адже у той період громадський транспорт не здійснював пасажирські перевезення, - розповідає Олександр Дем’янчук. – Спочатку патрульні вимагали від мене дозвіл на перевезення, коли ж з’ясували, що ми його від керівництва району отримали в усній формі, склали протокол, що начебто у салоні відсутні три сидіння, а без них транспортний засіб не може вважатись пасажирським.»

Пан Олександр категорично не був згідний з діями патрульних та подав на них до суду.

Під час розгляду справи, зауважує правозахисник водія, судді вказали відповідачам, тобто Управлінню патрульної поліції , на те, що протокол складений з порушеннями, без відеодоказів на основі власних припущень поліцейських і встановили стягнення у розмірі 420 гривень, повідомляє РІВНЕ. Голос Церкви.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також