Судді з Рівненщини, якого підозрюють в корупції, продовжили строк відсторонення від посади

572 0

Ми у соцмережах:

Судді з Рівненщини, якого підозрюють в корупції, продовжили строк відсторонення від посади

Вища рада правосуддя продовжила на півтора місяця строк тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя судді Володимирецького районного суду Леоніда Закревського.

ВРП на засіданні 4 серпня вирішила задовольнити відповідне клопотання Генерального прокурора України Ірини Венедіктової, повідомляє «Закон і Бізнес».
Зазначається, що  строк тимчасового відсторонення судді Леоніда Закревського від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності продовжено до 17 вересня 2020 року.

31 липня до ВРП надійшло клопотання Генпрокурора про продовження строку тимчасового відсторонення судді від здійснення правосуддя, оскільки ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 3 серпня 2020 року строк досудового розслідування у кримінальному провадженні продовжений до семи місяців (до 17 вересня 2020 року).

Вища рада правосуддя на засіданні 9 червня 2020 року задовольнила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького про тимчасове, строком на два місяці (до 9 серпня 2020 року), відсторонення вказаного судді.
20 лютого 2020 року Леоніду Закревському було вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 368, частиною другою статті 3692 Кримінального кодексу України.
Суддя Л.Закревський підозрюється у проханні надати неправомірну вигоду службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища та в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також