Суддя проведе засідання за пам’ятником Петлюрі

1239 0

Ми у соцмережах:

Суддя проведе засідання за пам’ятником Петлюрі

Нотаріус Ігор Сохацький почав облагороджувати вхід до свого офісу, який знаходиться у двоповерховому будинку на вулиці Пересопницький у Рівному. Це не залишилось без уваги міської влади.

Першою добудову за пам’ятником Симону Петлюрі помітила депутатка Ірина Пилипчук, назвавши це крадіжкою громадського простору. Не втримався і міський голова Володимир Хомко, назвавши дії нотаріуса незаконними. За його ж вказівкою було складено акти та передано до суду. Суддя Рівненського міського суду Наталія Кучина, яка розглядає цю справу, 15 березня проведе виїзне засідання на вулиці Симона Петлюри, щоб на власні очі побачити, що справді побудував підприємець.

Микола Дядюсь, начальник міського управління ДАБК:

— Це ніякий не навіс, а самочинне будівництво. За такі дії був виписаний штраф, а будівельні роботи припинено. Цю прибудову нотаріусу вписали у технічний паспорт будівлі як навіс. Через це реєстратори її й оформили у ЦНАПі. Але його власник стверджує у суді, що це навіс. Тому 15 березня планується виїзд на місце судді разом із нашими спеціалістами та заявником. Будемо на місці дивитися, що уже побудовано.

Ігор Сохацький, нотаріус:

— Ми з колегою порівну поділили перший поверх цього будинку. Там, де ведуться будівельні роботи, знаходиться вхід до мого офісу. Неподалік можна побачити сміттєвий майданчик. Люди, які мешкають неподалік, викидають у ті баки свої відходи. Часто бувало, що сміттєві пакети валялися під дверима моєї контори. Раз у місяць мені доводилося самостійно вивозити сміття автомобілем. І владі до того не було ніякого діла. Через це я посилив паркан біля смітників блоками, щоб сміття не летіло під двері мого офісу, та зробив навіс перед входом у приміщення. Спеціалісти вивчали територію, робили заміри та надали свої висновки. Законно я зареєстрував своє майно у ЦНАПі та буду ним користуватися. Якби з документами було щось не так, то їх би не зареєстрували. Звинувачення у захопленні мною міської землі теж неправдиві. Для облаштування навісу над приміщенням не потрібно мати додаткової земельної ділянки. У суді я все це доведу.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також