Суперкубок на закуску

1142 0

Матч за Суперкубок підвів риску під нинішнім футзальним сезоном у Рівному. У цьому кульмінаційному поєдинку зустрічалися чемпіон обласного центру «ДЮСШ-4-МЕГУ» та володар Кубка міського голови «Хімік». У підсумку чемпіон, у складі якого виступало одразу троє молодих гравців із заявки «Кардинала» (Дмитро Ситник, Тарас Прислупський та Володимир Кручок), переміг Вадима Жака та компанію — 4:2.

Матч за Суперкубок підвів риску під нинішнім футзальним сезоном у Рівному. У цьому кульмінаційному поєдинку зустрічалися чемпіон обласного центру «ДЮСШ-4-МЕГУ» та володар Кубка міського голови «Хімік». У підсумку чемпіон, у складі якого виступало одразу троє молодих гравців із заявки «Кардинала» (Дмитро Ситник, Тарас Прислупський та Володимир Кручок), переміг Вадима Жака та компанію — 4:2. Передував Суперкубку інший не менш принциповий поєдинок — за місце у першій міській лізі. У ньому друга команда другої ліги «Вестметалгруп» на останніх секундах вирвала перемогу у передостанньої команди першої ліги «Сокола» з Садового — 2:1. Напряму підвищиться у класі «Славутич». А от «Карат», навпаки, вирушить на курси підвищення кваліфікації. Також по завершенні згаданих матчів міська федерація футболу провела нагородження призерів. Нагадаємо, «срібло» та «бронзу» у чемпіонаті Рівного здобули «Феміда» та «Славія». Остання лише за додатковими показниками випередила «хіміків».