Головна тренерка Вереса заявила, що суперниці грали у дещо брудний футбол, а арбітри не помічали

748 0

Ми у соцмережах:

Олена Руда - на фото ліворуч

Головна тренерка жіночої команди народного клубу Верес Олена Руда прокоментувала гру підопічних у матчі про Дніпра-1. У Костополі наші футболістки поступились суперницям з рахунком 2:1.

 - Ми створювали прекрасні моменти упродовж стартової десятихвилинки, але не зуміли забити швидкий гол і цей фактор став вирішальним у грі. Потім пропустили непотрібний і нелогічний гол - і все пішло не за планом.

Після годинної паузи, пов'язаної з сигналом про повітряну небезпеку, команда дещо розхолодженою повернулася у гру. Ми намагалися внести корективи у гру. В мене багато зауважень було до лінії захисту. До якості передач. Сьогодні було прекрасної якості поле, а якість наших передач залишала бажати кращого.

Суперниці, вважаю, грали сьогодні у дещо брудний футбол, застосовуючи тактику дрібних фолів. Цього не помічали арбітри, які усі суперечливі епізоди трактували на користь суперників.

Також у нас сьогодні була обмежена можливість маневру. Снігур, Пом'яновська та Масловська лише вчора повернулися з Естонії, де грали за збірну України U17. В них був важкий переїзд. Світлана Снігур сьогодні зіграла. Двох інших дівчат ми вирішили поберегти.

Ми вже третю гру чемпіонату програли. Психологічно, важко звісно. Треба оговтуватися від цього всього. Команда отримає вихідний, щоб трохи змінити обстановку.

Додамо, що арбітром матчу Верес-Дніпро-1 був Ігор Садковський з Тернопільської області. Асистентками: Єлизавета Настусенко з Київської області та Дар'я Губанова з Києва. Четвертим арбітром був Максим Фірсов з Рівного. А спостерігачем арбітражу: Ярослав Дмитрук з Рівного.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також