«Сузір’я» — чемпіон!

2009 0

Рівенська баскетбольна команда «Сузір’я», сформована зі спортсменок 1990 р.н., стала чемпіоном Західного регіону України серед дорослих. У фіналі чотирьох, який проходив в Івано-Франківську, вихованки Валерія Жартуна спочатку обіграли студентську команду з Вінниці, а у фіналі рівнянки виграли ще й у господарок турніру.

Рівенська баскетбольна команда «Сузір’я», сформована зі спортсменок 1990 р.н., стала чемпіоном Західного регіону України серед дорослих. У фіналі чотирьох, який проходив в Івано-Франківську, вихованки Валерія Жартуна спочатку обіграли студентську команду з Вінниці, а у фіналі рівнянки виграли ще й у господарок турніру. — Наша команда, якби виступала у першій лізі чемпіонату України, цілком могла б поборотися за місце в п’ятірці, — переконаний Валерій Жартун. — Але так склалося, що команди, які виступають у чемпіонаті України, це колективи з Центру та Сходу держави, а тому нам довелося б занадто багато коштів витрачати на переїзди. Саме тому ми заявилися саме в чемпіонат Західного регіону. За словами п.Валерія, є попередня домовленість з Національним університетом водного господарства та природокористування, що з наступного сезону «Сузір’я» та НУВГП у всеукраїнських змаганнях представлятиме єдина команда. З цим об’єднанням Валерій Жартун пов’язує великі надії щодо подальшого спортивного майбутнього його вихованок.