Світлана Богатирчук-Кривко заявила у Раді Європи: «Разом ми можемо знайти рішення, які врятують Україну і вільний світ» (ВІДЕО)

2353 0

Ми у соцмережах:

Світлана Богатирчук-Кривко заявила у Раді Європи: «Разом ми можемо знайти рішення, які врятують Україну і вільний світ» (ВІДЕО)

Депутатка обласної ради Світлана Богатирчук-Кривко у складі делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи працює сьогодні на 42-й сесії Конгресу в Страсбурзі.

Основне завдання нашої делегації - донести до європейських колег інформацію про всі воєнні злочини Російської Федерації проти українського народу. Центральною темою сесії стане розгляд українського питання, зазначають представники делегації.

- У складі нашої делегації – шестеро жінок з України. Говоримо, доводимо, робимо з усіма світлини… Вчора готували ґрунт для нинішнього слухання питання щодо війни в Україні - виступали на політичних групах, комітетах, роздавали листівки… Нині ж розповіла колегам з інших країн про те, що зараз переживають діти в нашій країні. Достукалась, бо заплакали навіть чоловіки, - розповіла Світлана Богатирчук-Кривко.

 

До слова, сьогодні у Палаці Ради Європи вперше прозвучав Гімн України. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також