Світлану Богатирчук-Кривко обрали президенткою політгрупи у Раді Європи

926 0

Ми у соцмережах:

Світлану Богатирчук-Кривко обрали президенткою політгрупи у Раді Європи

Заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко обрана президенткою політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів».

За її кандидатуру проголосували в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, членом якої вона є з 2008 року. Вперше представниця України стала президенткою політичної групи «Європейська група консерваторів та реформаторів». Спочатку Світлана Богатирчук-Кривко працювала в палаті місцевих влад, тепер представляє палату регіонів і працює в комітеті з поточних справ.

Нагадаємо, нині триває 35-та сесія Конгресу. На порядку денному відбулися вибори президента Конгресу, віце-президентів, президентів політичних груп та керівництва комітетів.

Політична група «Європейська група консерваторів та реформаторів» була створена у 2013 році і я від України є її фундатором. Постійно відчуваю підтримку колег, адже щоразу в порядку денному стоїть питання про ситуацію в Україні. Під час голосування за резолюції та рекомендації стосовно нашої країни, члени політичної групи одноголосно приймали рішення насамперед підтримувати Україну. Мені надзвичайно приємно очолити політичну групу, - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Новообрана президентка політичної групи наголосила, що об’єднання і надалі відстоюватиме європейські цінності та приділятиме значну увагу проблемним питанням усіх країн-членів.
За повідомленням прес-служби РОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також