Таблетки для дезінфекції басейну: види, як використовувати

336 0

Ми у соцмережах:

Таблетки для дезінфекції басейну: види, як використовувати

Дезінфекція – це найважливіший процес підтримання чистоти басейну. Для цього використовуйте хімічні препарати, враховуючи таблетки для басейну. Вони забезпечують ефективний захист від бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів, що знаходяться у воді та шкодять здоров’ю людей.

У цій статті ми розповімо про різні види таблеток для дезінфекції басейну, їх переваги та способи використання, а також дамо рекомендації щодо правильного догляду за басейном.

Які переваги застосування таблеток для дезінфекції басейну?

Однією з основних переваг використання таблеток для дезінфекції є зручність. Таблетки легко дозуються та застосовуються. Це дозволяє скоротити час та зусилля, що витрачаються на очищення та дезінфекцію басейну. Крім того, таблетки можна використовувати для шокового хлорування, що дозволяє швидко та ефективно знищити бактерії та віруси.

Таблетки для басейну містять хлор. Хлор – це один із найпоширеніших препаратів для дезінфекції, оскільки він ефективно знищує бактерії, віруси та інші мікроорганізми.

Шокове хлорування швидкорозчинним хлором

Шокове хлорування – це процес додавання ударної дози хлору у воду, щоб вбити всі бактерії та віруси. Шокове хлорування не є постійним процесом, зазвичай він виконується не частіше ніж один раз на два тижні. Також шокове хлорування виконують у тих випадках, коли вода надто забруднена, наприклад, на початку експлуатації басейну або після масштабних свят.

Для шокового знезараження застосовуйте швидкорозчинний препарат AquaDoctor C-60T. Він вбиває шкідливі бактерії, віруси та грибки, роблячи воду ідеальною для купання.

Регулярне хлорування повільнорозчинним хлором

Для підтримки потрібного рівня хлору у воді використовуйте AquaDoctor C-90T. Таблетки, розчиняючись у воді, поступово вивільняють хлор, який забезпечує постійну дезінфекцію води у басейні.

Закладайте таблетки у поплавець. Він допоможе рівномірно розподілити дію таблеток по всьому басейну та забезпечити максимальну ефективність дезінфекції. Також ви можете закладати таблетки у скімер басейну.

Якщо у воді часто заводяться водорості та вона каламутніє, використовуйте AquaDoctor MC-T. До його складу входять:

  • Альгіцид
  • Коагулянт

Альгіцид – спеціальний препарат, який використовується для боротьби з водоростями в басейні. Він дезінфікує воду, знищує бактерії та захищає від розвитку грибків та інших мікроорганізмів.

Коагулянт дозволяє збирати всі дрібні частинки бруду та забруднень в одну сполуку, утворюючи осад. В результаті при використанні коагулянту вода в басейні стає прозорішою та чистішою.

Рекомендації щодо використання таблеток для басейну

Неправильне використання таблеток призводить до надлишку хлору у воді, що може бути шкідливим для здоров’я людини.

Тому дотримуйтесь інструкцій та рекомендацій виробника, а також дотримуйтесь дозування препаратів. Вся інформація наведена на пакованнях продуктів.

Вимірюйте pH води

Це величина, що характеризує кислотність чи лужність води. Оптимальний pH води в басейні становить від 7.2 до 7.4. Значення нижче за 7.2 свідчить про кислотність води, а вище за 7.4 – про лужність.

Це може негативно вплинути на здоров’я людей, що купаються у басейні. Крім того, неправильний pH може призвести до корозії обладнання басейну та зниження ефективності дезінфекції.

Вимірюйте pH за допомогою:

  • Тест-смужок
  • Краплинних тестерів
  • Фотометрів

Для нормалізації рівня pH використовуйте спеціальні препарати AquaDoctor pH- та AquaDoctor pH+.

Регулярне хлорування води подарує вам приємне та безпечне купання у чистому басейні.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також