Такого ще не було

1942 0

Саме з цього розпочав розмову про молодіжну першість України президент обласної федерації легкої атлетики Борис Чулаєвський. На змаганнях, що проходили у Києві, збірна нашої області посіла, як ніколи високе, четверте місце серед 26 колективів, поступившись лише командам Харківської та Київської областей, а також збірній Києва. Так склалося, що потрапляння до десятки — це вже успіх для рівенських легкоатлетів, а тут аж четверте місце.

Саме з цього розпочав розмову про молодіжну першість України президент обласної федерації легкої атлетики Борис Чулаєвський. На змаганнях, що проходили у Києві, збірна нашої області посіла, як ніколи високе, четверте місце серед 26 колективів, поступившись лише командам Харківської та Київської областей, а також збірній Києва. Так склалося, що потрапляння до десятки — це вже успіх для рівенських легкоатлетів, а тут аж четверте місце. — Це найвищий показник за всю історію виступу рівенської збірної на першостях та чемпіонатах України, — говорить п.Чулаєвський, — причому саме на молодіжних першостях ми виступали раніше найневдаліше. Ми ретельно готувалися до цих стартів і отримали результат, інші ж команди, за потенціалом потужніші за нашу, скажімо, Дніпропетровської області, поставилися до молодіжної першості не так відповідально, за що і поплатилися. Щодо особистих успіхів, то перше місце у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами посів вихованець Михайла Бугайчука Анатолій Харковець. Дві медалі виборола Ольга Котовська, яку тренує Володимир Захожий, — у бігу на 2000 м — «срібну», а у бігу на 5000 м — «бронзову», виконавши при цьому норматив майстра спорту. Ще одне «срібло» у бігу на 400 м в активі Світлани Андрійчук (тренери — Федір Демчук та Наталія Чулаєвська). Бронзові медалі вибороли Роман Рижий з Володимирця (тренер — Вадим Жук) у метанні диска та Василь Ніштик з Кузнецовська (тренер — Олександр Ніштик) у потрійному стрибку. Вихванка Андрія Попеляєва Ольга Дідух у бігу на 1500 м стала четвертою. Вдало виступили і наші естафетні команди. Анна Романюк, Світлана Андрійчук, Ірина Нечипорук та Ірина Денисюк в естафеті 4х100 м стали третіми, а Олександр Бойко, Микола Кравчук, Сергій Каращук та Олександр Погорельцев — посіли четверте місце. І ще один цікавий факт. Після цих змагань один з місцевих підприємців, що займаються пасажирськими перевезеннями, на прізвище Лебеденков, дізнавшись, що Світлана Андрійчук мешкає у Клевані, але при цьому по кілька разів на день їздить на тренування до Рівного, виписав перспективній спортсменці річний проїзний квиток. Дрібниця, але приємно.