Там, де нацисти стратили євреїв, посадили черемху

1092 0

Ми у соцмережах:

Там,  де нацисти стратили євреїв, посадили черемху

В ДП «Висоцький лісгосп» є традиція щовесни запрошувати вчителів, учнів, представників громадських організацій, всіх небайдужих долучитися до створення нових лісів у рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Продовжили її цьогоріч.

Лісівники, вчителі та учні, працівники Висоцької ОТГ, а також всі, хто дбає про збереження і примноження лісових насаджень прибирали сміття, висаджували саджанці сосни, берези, дуба, черемхи біля місця страти євреїв-височан нацистами 9 вересня 1942 року, в урочищі “Борок” та у с. Висоцьк Дубровицького району. Справа йшла швидко та енергійно. Веселий настрій та корисна робота подарували позитивні емоції.

Місцевих краєзнавець Григорій Яцута розповів учасникам акції про сумну історію цього місця, щоб нащадки пам’ятали і краще розуміли події, які відбувалися тут багато років тому.

Прес-служба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що щороку лісівники  закликають усіх охочих долучитися до посадки лісових культур, щоб насамперед виховувати екологічну культуру населення, привернути увагу і залучити громадськість, дітей, представників влади до проблем охорони та захисту лісу, наголосити на необхідності дотримуватися чистоти в лісових масивах, бо берегти природу та примножувати зелені насадження — завдання кожного.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також