Танцюристи-патріоти

2007 0

Відома рівенським шанувальникам спортивного танцю пара Віктор Сіневич — Катерина Пушкарчук нещодавно стали переможцями Відкритого чемпіонату Туреччини зі спортивного танцю, що відбувався в Анталії. З тих пір на рідній землі вихованців ансамблю «Ритм» Палацу дітей і молоді ніхто не бачив.

Ще влітку рівенські «бальники» поїхали в Туреччину працювати в шоу-програмі. Потім їх запросили взяти участь у турнірі, але виступити під прапором цієї країни. На запрошення танцюристи відгукнулися, проте за однієї умови — виступати вони будуть за команду України. В результаті в категорії «Аматори» Сіневич і Пушкарчук здобули перемогу, а друге та п’яте місця посіли пари з Києва та Луцька обійшовши учасників із Росії, Болгарії, Туреччини, Молдови та Словенії. Одним з суддів змагання на запрошення організаторів була художній керівник «Ритму» Людмила Куценко, яка й привезла в Рівне переможний кубок і золоті медалі. А самі переможці залишились в Анталії викладати в місцевій школі спортивного танцю та відвідувати семінари провідних тренерів світу. Добре, що тимчасово.