Тараканівську сільраду екологи покарають через сміттєзвалище

369 0

Ми у соцмережах:

Тараканівську сільраду екологи покарають через сміттєзвалище

Через засмічення землі відходами Тараканівській сільській раді доведеться сплатити майже 250 тис. грн. збитків.

Нещодавно на адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення від громадян з проханням допомогти з ліквідацією сміттєзвалища, яке утворилось просто вздовж дороги.
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу обстежили територію, вказану у звернені, а це Тараканівська сільська рада Дубенського району, де і виявлено сміттєзвалище загальною площею забруднення – 3685 м2, висотою забруднення – 70 см.
Працівниками відділу інструментально – лабораторного контролю Інспекції відбирались проби грунту для лабораторного дослідження, які показали перевищення по фосфору, сульфатах, нітратах та хлоридах.
За виявлені порушення посадову особу Тараканівської сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів за ст. ст. 82 та 52 КУпАП та для добровільної сплати виставлено претензію на суму 243 тис. 210 грн.
У разі відмови від добровільного відшкодування заподіяної державі шкоди, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутись до суду з позовом про її стягнення в примусовому порядку. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також