Тарифи на тепло для рівнян мають бути такі, як торік, — сказав Третяк. Міськвиконком погодився

3237 0

Ми у соцмережах:

Тарифи на тепло для рівнян мають бути такі, як торік, — сказав Третяк. Міськвиконком погодився

Найкращою підтримкою рівнян в цей складний час буде збереження вартості теплопостачання на рівні минулого опалювального сезону, - вважає міський голова Рівного Олександр Третяк. Виконавчий комітет Рівненської міської ради погодився з пропозицією голови.

Міський голова Рівного Олександр Третяк пояснив, що це складне рішення для міста. Адже, з одного боку - зростання тарифів для людей стало б важким тягарем для кожного, з іншого - місто втрачає бюджет розвитку, який використають на покриття різниці в тарифах.

- Розуміючи, в якій складній ситуації опинились люди, ми змушені розділити з ними цей тягар. Не отримавши від уряду компенсаторів тарифів, я не можу підтримати рішення, яке в час пандемії непосильним тягарем ляже на рівнян. Пандемія внесла суттєві корективи. Люди просто не витримають підвищення тарифів на теплопостачання, - говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. - Найкращою підтримкою мешканців громади в період таких обмежень та поширення пандемії бачу у збереженні тарифів на опалення у місті на рівні минулого року.

Міський голова наголосив, що місто жертвує бюджетом розвитку задля людей. Адже для компенсації різниці в тарифах місту потрібно знайти близько 260 мільйонів. Зараз перевиконання бюджету становить близько 80 мільйонів. Міський голова каже, що готовий використати ці кошти для компенсації.

Водночас решту потрібно буде шукати через скорочення міських програм. А це зменшення фінансування муніципальних програм, відсутність якісних ремонтів доріг та шкіл, зменшення видатків на освіту та медицину, підтримку бізнесу та компенсації для підприємців. Якщо людина сплачує податки, вона повинна бачити, що ці податки повертаються їй у вигляді нових доріг, освітлення, вчасно почищеної дороги, якісної медицини. Зараз це все стоїть під загрозою.

Держава показала свою безпорадність в тому, що питання різниці в тарифах лягло на плечі місцевого самоврядування. Залишивши міста без жодних компенсації, уряд показав, що доля мешканців громад залежить тільки від влади на місцях.

Попри все, Олександр Третяк впевнений, що міська влада разом з громадою пройде цей складний період.

Отож, цього опалювального сезону для теплопостачання рівнян буде застосовано минулорічний тариф – 1913,16 гривень за гігакалорію.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також