Працюватимуть до ночі магазини, розташовані в житлових будинках Рівного

7370 0

Ми у соцмережах:

Працюватимуть до ночі магазини, розташовані в житлових будинках Рівного

Уперше в Рівному міськвиконком дозволив працювати після 22.00 магазинам, що розташовані у житлових будинках. Зазвичай таких дозволів досі нікому не давали, навіть якщо підприємці про це і просили. Але для супермаркету «Сім23. Зручний маркет» зробили виняток. Щоправда, поки лиш на три місяці. Якщо скарг від мешканців не буде, дозвіл торгувати можуть продовжити.

Втім, прецедент може надихнути й інших рівненських підприємців, які масово понесуть заявки до виконкому, щоб їм теж дозволили довше працювати у міських багатоповерхівках і не тільки.

Загалом товариство «Клевер Сторс» просило дозволу встановити режим роботи з 7.00 до 23.00 десяти магазинам — на вулицях Замковій, Київській, Княгині Ольги, Коперніка, Ст. Бандери, С. Крушельницької, В. Чорновола, Соборній та на проспекті Миру.

Тетяна Безрідна, головний спеціаліст міського управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування:

— Досі вони працювали з 8.00 до 22.00. Це десять магазинів, вісім з них розташовані у житлових багатоквартирних будинках або в прибудовах. Рівненське міське управління Держпродспоживслужби звернуло на це увагу. Адже нічний час визначено з 22.00 до 8.00, і діяльність цих закладів може створювати додатковий шум, а в подальшому — можливі скарги від мешканців прилеглих будинків. Від управління Нацполіції зауважень поки немає.

Ігор Кречкевич, заступник міського голови Рівного:

— Це буде перший прецедент після затвердження оновленого положення про порядок режимів роботи. Попереднє положення не дозволяло навіть виносити на виконком заклади, які знаходяться на перших поверхах житлових будівель, щодо роботи після 22.00. На виконання вимог Антимонопольного комітету цей пункт був скасований.

Членів міськвиконкому під час обговорення цікавили не стільки можливі незручності для мешканців, скільки реєстрація товариства — адже воно зареєстровано на Волині й, відповідно, більшість податків платить туди. Хочуть, щоб власники зареєстрували у Рівному філію.

Леонід Кузьмич, заступник директора ТзОВ «Клевер Сторс»:

— У нас 80% усіх маркетів розташовано в житлових будинках — зі 123, що є по всій країні. Всі магазини працюють з 7-ї до 23-ї. Залишилося тільки Рівне. Звичайно, скарги будуть. Їх не буде тільки, якщо не працювати. Але в нас створено департамент, який займається організацією торгівлі, і якщо виникають такі питання, наші працівники чітко реагують. У нас є камери зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження, щоб слідкувати за дотриманням порядку. Реалізація алкоголю буде тільки до 22-ї, це можна проконтролювати завдяки касовим апаратам. Перереєструватися у Рівному — нереально. Щодо реєстрації філії — я доведу до керівництва бажання міськвиконкому.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Даємо ТзОВ «Клевер Сторс» тримісячний тестовий період в усіх приміщеннях — до 23.00. Якщо протягом цього часу не буде скарг від поліції, претензій від мешканців будинку, то, ймовірно, ця мережа магазинів зможе й надалі працювати в такому режимі.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також