Тепер вас почують: на Рівненщині запустили «гарячу лінію» Нацсоцслужби

957 0

Ми у соцмережах:

Тепер вас почують: на Рівненщині запустили «гарячу лінію» Нацсоцслужби

Номер телефону, за яким тепер можна зв’язатись із фахівцями – 400 100. Для мобільного номер такий - +380 (362) 400 100. Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні.

Завдяки такому сервісу клієнти зможуть отримати інформацію про графік роботи управління, консультацію з питань соціальної підтримки та надання соціальних послуг населенню, з питань дотримання прав дітей, а також загальну інформацію про діяльність Головного управління Нацсоцслужби.

- В назві нашої структури зазначено «сервісна», а тому ми намагаємось виправдати очікування суспільства і забезпечити клієнтоорієнтований, людяний, сучасний підхід в наданні послуг у соціальній сфері. Щоб досягти цього потрібен постійний зворотній зв’язок від аудиторії, тому ми й запустили так звану «гарячу лінію» 400 100. Тож чекаємо ваших дзвінків, запитань, запитів, відгуків про роботу соціальних служб, готові вислухати індивідуальну ситуацію і проблему та, по можливості, допомогти розв’язати. Ми завжди відкриті до діалогу, адже будуємо Соціальний сервіс для вас!  - зазначила начальник Головного управління Нацсоцслужби у Рівненській області Юлія Шигорева. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також