Тепер знайомі з президентом Естонії: команда робототехніків, які перебралися на Рівненщину, перемогла на престижному фестивалі

550 0

Ми у соцмережах:

Тепер знайомі з президентом Естонії: команда робототехніків, які перебралися на Рівненщину, перемогла на престижному фестивалі

Команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar у складі Олексія Лебедя, Микити Теличко та Макара Теличко здобула перше місце на одному з найбільших у світі Міжнародних фестивалів з робототехніки Robotex International 2022. Робототехнічні змагання в категорії RoboSumo 3 kg проходили 25 листопада в місті Таллінн, Естонія.

Про успіх команди розповів голова ОВА Віталій Коваль:

 - Учасникам потрібно було сконструювати та запрограмувати автономного робота вагою до 3 кг, завданням якого було знайти та виштовхнути робота суперника за межі ігрового поля діаметром 154 см. Серед 47 команд з більш ніж 30 країн світу нашій команді вдалося отримати абсолютну перемогу та здобути перше місце. Під час змагань вони поспілкувалась з президентом Естонії. Розповіли про ситуацію в Україні та подякували за підтримку нашої держави.
 Нагадаю, подружжя Анни та Сергія Теличків переїхали на Рівненщину із Донеччини. Нині навчають робототехніці нашу молодь. Більше про них читайте за посиланням https://t.me/vitalykoval8/7251.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також