Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

3000 0

Ми у соцмережах:

Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

Цікаво, що підписання документів відбулося просто на аеродромі в Мачулищах, а не в будівлі Міністерства оборони чи іншого відомства.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу сьогодні прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері.

Про це інформують Міноборони РФ та РБ. 

ТСН повідомляє, що йдеться про внесення змін до угоди між Республікою Білорусь та Російською Федерацією про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері від 19 грудня 1997 року. Окрім цього, міністри обговорили питання двостороннього військового та військово-технічного співробітництва.

- Союзницькі відносини з Білорусією набули особливого значення в умовах безпрецедентного тиску Заходу та його неоголошеної війни проти Союзної держави, - заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Як пише Міноборони Російської Федерації, Шойгу похвалив Хреніна за "рішучість Білорусії протистояти ворожому курсу США та їх союзників, а також готовність спільно забезпечувати військову безпеку Союзної держави".

Російські пропагандисткі ЗМІ повідомляють, що після зустрічі із міністром оборони Білорусі у Шойгу заплановані переговори із самопроголошеним президентом РБ Олександром Лукашенко.

Моніторингова група "Беларускі Гаюн" звернула увагу на декілька цікавих деталей:

про візит Шойгу до Білорусі у вихідний день раніше не повідомлялося.
менш ніж через годину після повідомлення про приліт Шойгу до РФ Міноборони Білорусі повідомили, що Хренін та Шойгу підписали протокол про внесення змін до у документ про регіональну безпеку.
підписання документів відбулося не в будівлі Міністерства оборони чи іншого відомства, а просто на аеродромі в Мачулищах. Це є нетипово і лише підкреслюють якийсь поспіх.
Нагадаємо, раніше речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив про плани Володимира Путіна "згодом відвідати Донбас".


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також