Тестування генераторів до багатоповерхівок у Рівному: результат перевершив очікування

1490 0

Ми у соцмережах:

Тестування генераторів до багатоповерхівок у Рівному: результат перевершив очікування

У Рівному енергетики та комунальники провели перші тестування генераторів на випадок, якщо багатоповерхівки залишаться без електрики або тепла. Міський голова Олександр Третяк назвав перші спроби такими, що перевершили очікування.

Провели кілька підключень на найбільших котельнях міста, потім відпрацювали тестове підключення будинків в одному з мікрорайонів Рівного. Там відключили електроенергію та спільно зі службами підвезли великий генератор, потужністю 400 кВт, підключили його до підстанції мікрорайону та увімкнули світло в будинках. Тестове підключення відбулось вдало. Результат навіть перевершив  очікування чиновників. 

- У рамках підготовки до опалювального сезону 2022-2023 року, провели вдале тестове підключення генератора потужністю 400 кВт до багатоповерхівки.  Готуючись заздалегідь, ми придбали з міського бюджету потужні генератори, щоб оперативно та злагоджено вирішувати питання щодо відновлення тепла та енергопостачання в житлові будинки та об'єкти соціальної інфраструктури Рівного. Відпрацювали відповідні алгоритми, як діяти в тих чи інших надзвичайних ситуаціях, коли не буде електроенергії. Дякую всім комунальним службам за злагоджену роботу, - заявив міський голова Рівного Олександр Третяк. Окрім того, хочу наголосити, що питання підготовки до опалювального сезону лежить не лише на комунальниках і владі , а й на усій громаді міста Рівне. Тож закликаю мешканців теж по можливості готуватися до усіх можливих викликів, які може планувати підступний ворог. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також