Тимошенко радить землякам купувати рівненські ковбаси та консерви

5940 0

Ми у соцмережах:

Тимошенко радить землякам купувати рівненські ковбаси та консерви

Підприємство «ІДНА», розташоване в Острожецькій громаді, виготовляє понад 100 видів ковбаси та 15 різних консервів. Велику частину продукції раніше постачали в Крим, Луганськ, Донецьк. Після 2014 року компанія переорієнтувалася на Тернопіль, Львів та Хмельницький.

Після ворожих атак на енергетичні об’єкти Рівненщини  підприємство «ІДНА» перелаштувало свою роботу в нічну зміну. Так працювали 5 днів - до усунення ушкоджень. А загалом компанія із 20-річним стажем має напоготові альтернативні енергогенеруючі засоби.

Підприємство має свої м'ясопереробні цехи з новітнім обладнанням. Лінії виробництва автоматизовані, що значно спрощує роботу персоналу. Підприємство утримує ферми, де вирощують 4,5 тис. свиней, понад півтисячі корів та 700 тис. курей. Тварин годують кормом, виготовленим на власному заводі, а сировину для цього вирощують на 5 тис. гектарах землі. Таким чином, «ІДНА» досягла замкнутого циклу виробництва.

Для компанії це вигідно, адже не потрібно налагоджувати логістичні маршрути. А у воєнний час це доволі непросто. Під час виготовлення ковбасно-м’ясних виробів використовується лише власна сировина. Тож кінцевий споживач отримує натуральний продукт.

Нині підприємство продовжує розвиватися, добудовуються нові цехи. У планах – розробка нових видів тушкованок, виготовлення борщової заправки та згущеного молока.

-  Компанія продовжує розвиватися в умовах війни, тим самим зміцнюючи економічний фронт Рівненщини. «ІДНА» вчасно сплачує податки та дає роботу для понад 100 працівників. Більше того, підприємство неодноразово допомагало волонтерам і військовим. Це хороший приклад популяризації бренду «Купуй Рівненське». Підтримуючи місцеві товари, ми піднімаємо економіку регіону, - наголосив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, який ознайомивсяз робою підприємства «ІДНА».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також