Тимошенко закликала євроспільноту не дати сфальсифікувати вибори

569 2

Ми у соцмережах:

Тимошенко закликала євроспільноту не дати сфальсифікувати вибори

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко провела зустріч із головою Представництва Європейського Союзу в Україні, послом Г'юго Мінгареллі.

Юлія Тимошенко розповіла послу про ситуацію в Україні та хід президентської кампанії, насамперед, про масштабні фальсифікації, які, за її словами, організовує та здійснює команда президента Петра Порошенка, повідомляє видання "Вголос", посилаючись на сайт партії «Батьківщина».

«Я би хотіла, щоб ви знали про проблеми, з якими ми стикаємося під час цієї виборчої кампанії, — масштабні порушення та фальсифікації. В Україні відбулися дві революції для того, щоб у країні панувала свобода, демократія й європейські цінності. Ми дуже сподівалися, що нечесним виборам буде покладено край, але те, що зараз відбувається, є несумісним із демократією», — наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, наразі використовують методи масштабної фальсифікації в усіх регіонах України.

Зокрема, зловживання адміністративним ресурсом, проведення за державний кошт спеціальних виплат напередодні голосування (одноразова доплата пенсіонерам, монетизація субсидій, спеціальні виплати тощо), прямий «чорний» підкуп виборців за готівкові кошти, реєстрація так званих технічних кандидатів у президенти України, в т. ч. кандидатів-клонів, замовні соціологічні дослідження, запровадження цензури, тиск на членів партії ВО «Батьківщина», упереджене ставлення ЦВК, що складається з пропрезидентської більшості і діє незаконно, легалізація підкупу виборців (роздачі грошей) та непропорційний розподіл керівних посад в ОВК, використання правоохоронних органів.

«Ці брудні методи повністю спотворюють волевиявлення народу України. І це є неприпустимим», — резюмувала Юлія Тимошенко.

Зі свого боку посол Г’юго Мінгареллі наголосив, що вибори в нашій державі мають бути чесними та  вільними і відбуватися відповідно до стандартів ОБСЄ.

У зустрічі також брали участь заступник голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також