Тимошенко закликала продовжити мораторій на продаж землі

1772 0

Ми у соцмережах:

Тимошенко закликала продовжити мораторій на продаж землі

Мінімум на п'ять років потрібно продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі, вважає лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. А тому фракція голосуватиме за пролонгацію мораторію. Про це Юлія Тимошенко заявила з трибуни Верховної Ради, висловлюючи принципове рішення її команди щодо цього питання.

- Голосування за мораторій стане моментом істини. Якщо ми хочемо насправді захистити незалежність держави, її територіальну цілісність, її майбутнє, ми зобов’язані проголосувати за пролонгацію мораторію на продаж землі щонайменше на п'ять років, — наголосила Тимошенко. – Неприйнятним є розпродаж української сільськогосподарської землі тоді, коли в країні панує хаос, корупція, рейдерство, коли практично знищено фермерство, коли кожен квадратний сантиметр землі зараз під ударом мафії. В останні місяці каденції влада хоче легалізувати мільйони гектарів землі, які розписані між декількома родинами в Україні. Ні для кого не секрет, що влада має у своїй родині до мільйона гектарів сільськогосподарської землі так чи інакше оформлених, зокрема, через нечесні процедури прихованої купівлі.

За словами Тимошенко, якщо народні депутати в останній тиждень не продовжать мораторій на продаж землі, то «це буде найбільшою зрадою, яка може бути в сучасній Україні».

Для наведення ладу із землею Україні потрібно буде витратити достатньо часу, щоб зробити сильними середні сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, додала Тимошенко.

"Щоб з 20 тис. фермерських господарств зробити, як у Польщі, — 2,5 млн. "Батьківщина" докладе всіх зусиль, щоб кожен гектар землі належав українцям, оброблявся ними і приносив їм прибуток», зазначила Тимошенко.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також